+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

ХУТРО - ЦЕ ШУБИ , А ШУБИ - ЦЕ ТИСМЕНИЦЯ

Щоб купити модну модель шуби не потрібно їхати в Париж, Грецію або Італію.
Колекція хутрових виробів та шуб, представлена вітчизняним виробником -тм.ХутроСвіт дозволить Вам з легкістю здійснити свої мрії та бажання.  В моделях українських дизайнерів втілені всі самі останні тенденції хутрової моди.
Оптимальні ціни на шуби, висока якість виконання, різноманітність моделей та гарантія виробників ось переваги, важливі для кожного покупця.

Шуби - це Тисмениця...

Більша частина кращих виробників модного хутрового одягу в Україні - це підприємства, розташовані в мальовничому куточку Прикарпаття – невеличкому містечку - Тисмениця.

І це не випадково - ось уже декілька століть тут живуть і трудяться хутрової справи майстри - справжні умільці, створюючи пухнасті шедеври із найкращих видів хутра. Хутрові вироби та шуби із Тисмениці знають та із задоволенням купують як у нашій країні, так і далеко за межами України. 

Хутро в наш час залишається таким же затребуваним матеріалом для одягу, як і декілька століть тому. На подіуми модних показів знову повернувся одяг із натурального хутра, шуби - один із основних модних трендів цього сезону.
 Каракуль і песець, норка і соболь, шуби з цього хутра підкорюють жіночі серця розмаїттям фасонів, кольорів і поєднанням різних видів хутра.

Елегантність, краса і комфорт основні критерії сучасного зимового одягу, вони якнайкраще характеризують якісні шуби, виготовлені підприємствами міста Тисмениця.

 Більше 25-ти років роботи на хутровому ринку дозволили нам здобути досвід, створити колектив професіоналів та з високою якістю втілювати в життя їх розробки. Постійний контроль якості обробки шкірок, використання новітніх технологій при пошитті хутрових виробів дають можливість виготовляти одяг європейського рівня, який відповідає кращим моделям шуб і манто із натурального хутра.

шуби каракуль Популярність хутра з коротким, або довгим ворсом залежить не тільки від світових модних тенденцій, але і від тих цілей, які ставить покупець. Холодні і сирі зими заставляють модниць кутатись в тепло - в шуби із найніжнішого хутра норки та аристократичного каракулю.
 Саме такі шуби – якісні, модні та порівняно недорогі, пропонують виробники із Тисмениці - торгівельна марка - Хутро Світ

Хутрові вироби від тм."Хутро Світ" можливо замовити або купити у кожному місті України за ціною виробника, що набагато вигідніше казкових знижок

Як вибирати шубу

 Вибір шуби - це придбання зимового, практичного, красивого та елегантного одягу, інвестиція в майбутнє, тому що якісна шуба із цінного хутра класичного крою послужить Вам довгі роки. Завжди будуть модними шуби з норки, адже її цінність залежить не тільки від модного фасону, але і від хутра з якого виготовлена.
 Розкішна, витончена, та аристократична шуба з норки перевтілює жінку, додає їй впевненості, стає частиною іміджу

 В цьому сезоні на пік моди виходять шуби, манто і пальто із аристократичного хутра - каракулю. Хутро Світ пропонує актуальні моделі шуб та пальто класичного та молодіжного крою з різноманітними варіантами комірів - як тим же каракулем, норкою, або песцем, - для жінок різного віку та статусу.

 Молодіжна мода представлена оригінальними моделями хутрових пальто і шуб, популярні також жилети із натурального хутра. Курточка з каракулю, або нутрії яскраво коралового кольору з коміром хутра лами, авангардна модель «летюча миша», пошита з норки хрестовки, моделі з капюшонами, весь цей асортимент та багато інших цікавих моделей одягу можна придбати або індивідуально замовити від торгової марки Хутро Світ.

шуби нутрія ціни фото

Тисмениця приємно дивує широким асортиментом і різноманітністю розмірів хутрового одягу.

Якщо, все-таки, ви так і не вибрали собі готову шубу, - ми пошиємо її для вас по індивідуальному замовленню за декілька днів.

Шиємо шуби і різноманітні хутрові вироби найвищої якості широкого розмірного ряду від 28 до 70 розміру.


 

Чарівний і прекрасний край - Тисмениця чекає своїх гостей та бажаючих втілити свою мрію – купити шубу - надійну подругу в холодні зимові дні.

Читайте також:

      

КУПУВАТИ ШУБИ ... - ЧОМУ КРАЩЕ У НАС

Як купити шубу в Києві виробництва ХутроСвіт Тисмениця


Шуби каракуль Тисмениця - класика   не підвладна часу  
шуби каракуль


Шуби мутон із Тисмениці - надзвичайно тепло та розкішно 


Вибираєте - шуби із норки скандинавська SAGA - рекомендуємо найкраще