>

+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Шуби із мутону - хіт цього сезону


шуба мутон, ціна, фотокиїв курточка-півшубок мутон

курточка-півшубок з капюшоном - з чорного хутра мутон

 


подивитись всі мутонові шуби ви можете у відповідному розділі каталогу - Шуби із мутону  

В холодні та морозні зимові дні зігрітись вам допоможуть шуби, пошиті у Тисмениці - дуже теплого, якісного та недорогого хутра.

  Що ж це за таке хутро мутон?

  Назва «мутон» походить від французького mouton – баран. Це самої високої якості спеціально оброблена тонкорунна овчина, а особлива вичинка значно підвищує її стійкість до непогоди і механічних чинників.
Особливо актуально це в сирі зими, коли на дворі сніг з дощем і це має поганий вплив на більш дорогі хутра та хутрові вироби. Практична та розкішна шуба із мутону при правильному догляді служитиме не один сезон.
  Ще один важливий момент – це теплозахисні властивості хутра мутон.
В сухі та морозяні зими шуба із мутону проявить ці властивості найкращим чином. В ній будуть не страшні навіть двадцятиградусні морози. По теплоті мутон є лідером серед всього сучасного хутрового асортименту.
 
 Шуба із мутону допоможе вам зігрітись в самі холодні і сирі дні.
   Мутон – ідеальне хутро для пальтових приталених фасонів, а також для різноманітних курточок і півпальто, як з капюшонами, так і з будь-якими комірами – норка, песець, чорнобурка. Модельєри прекрасно знають і повністю використовують всі переваги мутону. Ці тенденції, які проявились в осінньо-зимових колекціях, продовжують завойовувати позиції і в нинішньому сезоні.
   Окрім практичності, творців моди приваблює широка палітра кольорів, які може передати мутон. Вибираючи шубу, ви можете зустріти кольори від класичного чорного, до елегантного світло-сірого, та самих різних відтінків коричневого.

 

Ціна на шуби із мутону

  Важливо буде відмітити одну із головних переваг шуби мутон – співвідношення ціна / якість. Хоча всі мутонові шуби шиються із імпортної сировини ( в основному – із австралійської сировини ), проте технологічність і великі об’єми дозволяють виробникам щоб ціна на мутонові шуби були на приємно низькому рівні в порівнянні з іншим хутром.
   Однак, якщо шуба із мутону досить дешева,і ви збираєтесь її купити, не забувайте, що дешевизна буває різною. На багатьох речових ринках можна знайти шуби із мутону від невідомого виробника. Звичайно, ви не отримаєте ніякої гарантії якості, а не будучи спеціалістом не зможете зрозуміти скільки цей загадковий виробник зекономив на якості за рахунок ціни.

Де і як купити шубу із мутону в Києві

  Хороша покупка можлива у фірмовому магазині хутрового одягу. Проте там часто немає бажаного фасону, або відсутність необхідних розмірів, до того ж ціна, в такому місті, як Київ, буде значно вищою . В цьому випадку ідеальний вихід – замовити і купити шубу у виробника. Широкий модельний ряд, гарантія якості від виробника, прийнятні ціни ще й можливість індивідуального пошиття шуби по вашій фігурі – всі ці переваги ви отримуєте замовивши шубу торгівельної марки «ХутроСвіт» м.Тисмениця у будь-яку пору року.
   Вітчизняні виробники, а саме підприємства і торгівельні марки міста Тисмениці за довгі роки плідної праці показали, що можуть задавати світовий рівень якості і підтримувати кращі модні тенденції. Виграш в ціні і термінах поставок замовникам ставить їх на порядок вище багатьох закордонних виробників.

 Ви можете наші шуби із мутону купити в Києві, не виходячи з дому, зробивши замовлення на пошиття по ваших мірках без будь-якої передплати.
Всього за тиждень ваша шубка буде готова та доставлена в будь-яке місто України.

Вже у своєму місті ви можете купити шубу, оплативши її після примірки, переконавшись у відповідній якості наших виробів.
Разом із шубою додається товарний чек, що підтверджує покупку та надає річну гарантію.