>

+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Жилет із хутра норки, зустрічайте - новий мешканець гардеробу

норковий жилет

Сьогодні розповімо про безрукавки та жилети із хутра від ХутроСвіт, а саме, норковий жилет та як він може урізноманітнити ваш гардероб, стати кращим і незамінним його елементом.

Пропонуємо вам подивитись фото норкових жилетів та безрукавок, і обрати жилет для поповнення свого гардеробу. Адже жінка, яка слідкує за модою завжди обирає одяг до певної події, або планує завчасно, коли цю річ потрібно буде вдягти.

Давайте уявімо, як би міг пройти день в новому норковому жилеті чорного кольору.

Хутро "чорний діамант" - норка Блекглама така прекрасна, ніжна на дотик і так дорого виглядає, що буде поза конкуренцією в порівнянні із іншими виробами з натурального хутра.

Ранок. Останні приготування перед виходом до офісу. Ви мимоволі проводите рукою по новому жилету із хутра та усмішка осяює ваше лице. Він так красиво переливається. Одягаєте його і відчуваєте, як впевненість наповнює вас. Ви знаєте, що сьогодні потрібно виглядати елегантно та злегка кокетливо жіночно. Ваші прикраси виграють в такт із відблисками хутра. Прекрасний настрій збережеться тепер на весь день.

Якщо ви водите авто, тоді вам більш за все підійдуть жилети із натурального хутра! В ньому зручно та легко. Шубу ще рано одягати, а нову норкову безрукавку - саме в пору. Вдихніть аромат прохолоди, це так прекрасно! Красива, забезпечена жінка їде до себе в офіс. Швидкість, багатство, успіх, краса ! І це все ВИ!

А якщо вас сьогодні підвозить чоловік, тоді навіть не можете уявити, скільки компліментів почуєте від нього. А попереду ще офіс, цікаво, як відреагують колеги на ваш новий образ? У вас, мабуть, сьогодні досить важливий день. Ділова жінка завжди купляє новий стильний одяг, коли хоче, щоб справа пройшла на висоті.

Отже, офіс, море компліментів та усмішок, можливо легка заздрість недоброзичливців,щира радість подруг та друзів.


Читайте також: