м. Тисмениця
вул. К.Левицького 19д/6
+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Норкові шуби - стиль епохи

 


За будь-яких тенденцій індустрії моди і світового хутрового ринку норкові шуби із Тисмениці залишаються трендом на всі часи. Шуба із норки у жіночому гардеробі є головним показником статусу, стилю та смаку.

Не дивлячись на достатньо великий вибір шуб, саме норка визнана самим розкішним та благородним видом хутра.  Естетичну цінність норковим шубам надає широка палітра кольорів хутра від світлого до найтемнішого із різними відтінками.

Завдяки тому, що ворсинки хутра норки мають однакову довжину, виріб виглядає цілісно та самодостатньо. А за рахунок того, що це хутро достатньо пружне, шуба зберігає свою початкову форму. Хутро норки дуже практичне та довговічне, тому можна купити шубу із норки і носити її не один сезон.

     Все це пояснює те, що ціни на норкові шуби залишаються на досить високому рівні. Проте, в останні роки одяг із хутра перестав бути атрибутом елітних прошарків суспільства, тому цим теж обумовлена динаміка світової індустрії хутрових виробів і присутність на ринку виробників, які пропонують якісні жилети із хутра , норкові шуби за ціною, орієнтованою на людей  із середнім достатком. 

  Окрім таких країн, як Китай, Греція, Італія, котрі займають величезний сегмент на хутровому ринку, розкішні, стильні, модні і прийнятні за ціною норкові шуби пропонують сьогодні компанії із України.
Зростанню об'ємів продаж сприяє і постійна присутність шуб, жилетів та безрукавок із хутра норки в колекціях модних дизайнерів, що для багатьох жінок є орієнтиром при формуванні свого зимового гардеробу.   

Норкові шуби сезону 2019 

     Норкові шуби остаточно увійшли в моду в 30-х роках і за цей час не раз підкорювали світові подіуми. Норкова шуба в модній колекції - основна складова успіху показу, тому для молодих дизайнерів - це стає перепусткою у світ моди, а для іменитих - можливістю продемонструвати свою майстерність.
Шуби класичних силуетів залишаються поза часом та модними віяннями, проте сучасні дизайнери не перестають експериментувати із фасонами, фактурами та кольорами. У виборі кольорової гами в цьому році дизайнери виявили єдність та визнали хітом сезону світлі тони. 

 Якщо ви уже зайнялись оновленням свого зимового гардеробу, то ви можете у нас замовити, а вже купити шубу з норки в Києві бежевого, світло-медового або голубого відтінку. В минулому сезоні в колекціях домінували норкові шуби з капюшоном, які будуть актуальні і цієї зими.
Що стосується довжини, то на перший план виходять короткі шуби довжиною до коліна, які можливо розглядати і з вечірньою сукнею, і як більш повсякденний варіант.

Де купити шуби із норки в Києві ?

 Купити шуби із норки в Києві, які відповідають самим модним тенденціям зими 2019, ви можете у нашої торгової марки, що займається пошиттям хутрових виробів. При купівлі вам не потрібно буде йти на компроміс, вибираючи шубу або модного кольору, або актуального крою -  наш каталог містить норкові шуби різноманітних фасонів та відтінків.

  Наші ціни на норкові шуби дозволяють розширити коло покупців, бажаючих зробити покупку на майбутній сезон. Також ви можете замовити шубу із норки в Києві у виробника - торгової марки Хутро Світ за індивідуальними мірками, вибравши фасон, крій, довжину та колір моделі.

Замовлення та купівля у нас - це адекватні ціни, шуби із високоякісного хутра, професійне пошиття виробу і останні тенденції хутрової моди.