+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Чому шубу краще купувати весною

Є хороша приказка, що сани готувати потрібно літом…

Але, якщо ви роздумуєте про те, щоб купити шубу, відкладати не варто так надовго. Найбільш сприятливий час для купівлі хутра, та хутрових виробів – це весна. І справа тут не у привабливих розпродажах. Сьогодні ми відкриємо деякі секрети.

Саме весною ціни на шуби найнижчі в році, так як хутра продаються ще по цінах вже минулого сезону! З новим сезоном ціни зазвичай піднімаються і, як показує досвід, суттєво. Примітно, що навіть в розпал кризи попит на хутра не впав, а ціни стрімко піднялись.

Так чому ж саме весною краще купити шубу?

Вже тому, що самий найкращий вибір хутрової сировини – весною, до осені його запаси стрімко зменшуються, а значить дорожчають. Це від того, що сама якісна сировина на звірофермах заготовляється зимою, після ліньки. Таке хутро вважається самим цінним. Завдяки густому підпушку вироби з нього мають прекрасний вигляд і будуть добре носитись.

Якщо прослідкувати історію цін на хутро, то побачимо, що навіть у важкі часи ціна на нього не падала, а навіть навпаки – піднімалась, при цьому попит на шуби теж не падав. На сьогоднішній день, за прогнозами експертів, ціни на шуби та хутро будуть тільки рости.

В першу чергу це пов'язано із постійним дорожчанням продовольства, яке є основною складовою собівартості. Із врахуванням того, що найгірші прогнози обіцяють продовольчу кризу, то можливо тільки догадуватись, як зросте вартість хутра. Перші ознаки цих прогнозів виробники шуб відчули вже цього сезону - ціна шкірки песця зросла на 80%, сріблястої лисиці – на 50%, норки – на 30%. Такого стрімкого подорожчання на спостерігалось, принаймні років двадцять, якщо не більше. Зараз ніхто з експертів не візьметься спрогнозувати подальші тенденції, проте чітко зрозуміло, - шуби дешевшати не будуть. Крім того, значно підігріває ріст цін на хутро китайський ринок, який є не тільки найбільшим виробником шуб, але і найбільшим споживачем хутрових виробів.

Тепер декілька слів про моду та розпродажі. По-перше, хутряна індустрія найменше підвладна віянням моди. Якщо придивитись до фасонів та силуетів різних сезонів, можна відмітити, що більшість із них переходять від сезону до сезону, доповнюючись аксесуарами, або змінюючи дрібні деталі. Проте самі лекала змінюються вкрай рідко. Тому якісна шуба буде зігрівати свою господиню не один рік, не втрачаючи своєї актуальності та привабливості. Особливо справедливо це по відношенню до хутрових виробів класу люкс.

Що ж стосується розпродажів, то дійсно, в кінці сезону можливо побачити рекламу із знижками часом до 50%. Проте, принцип української приказки «дешева рибка – погана юшка» діє і тут чи не найкраще.
Вироби із високоякісного хутра ніколи не підпадають під розпродажі, а тим більше під казкові знижки.
Виходить, намагаючись якомога більше зекономити, не потрібно розраховувати на те, що шуба буде найкращої якості.

Отже, з повною відповідальністю стверджуємо, - озброївшись принципом «підготовки саней», не варто відкладати вибір шуби до літа, а тим більше до осені.

Торгівельна марка ХутроСвіт пропонує Вам найзручніший спосіб купити шубу у виробника - замовити індивідуальне пошиття з оплатою при одержанні без жодної передплати.


Читайте також: