+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Хутро та хутрові вироби - поза часом та конкуренцією

норковий жилет (безрукавка)  В умовах нашого вологого та прохолодного клімату найкращим зимовим одягом, безумовно є шуби із натурального хутра, - ці хутрові вироби поза конкуренцією як з погляду практичності, так і елегантності, респектабельності та розкоші.

   В ідеалі, кожна жінка повинна мати не один хутровий виріб. Для прикладу: коротку курточку із мутону, півпальто із каракулю – на холодну осінь і довгу шубу із норки – на морозну зиму.
  Норкова шуба, або шуба із каракулю для сучасної жінки - це те ж, що і діловий костюм для мужчини.
  Найбільш універсальним буде шуба або пальто довжиною «три чверті».

 Для молоді зручними є короткі куртки - спортивні, класичні, з поясом або без, можливі варіанти з капюшонами. Вони також будуть не замінимими для жінок, які багато часу проводять в автомобілі. Пояс -  це елемент, який дозволяє отримати два вироби в одному. Пояс повинен бути також з хутра, так як шкіряні пояси пошкоджують ніжне хутро шуби.

Хутро це класика, а класика - величина постійна

 жіночі шапки - норкові берети Самий практичний стиль для хутрових виробів – це класика. Класика - це постійна величина - так як у мистецтві, ніколи не виходить з моди. Зимові жіночі шапки із хутра, стильні норкові берети, сумочки, інші аксесуари - дозволяють кожного сезону змінювати свій образ.
  Також для надання своєму образу ще більшої жіночності, елегантності та вишуканості рекомендуємо використовувати пелерини, палантини, горжетки і шарфи. Норка - найбільш підходяще для цього хутро.

  Пелерина – це хутрова накидка без рукавів, з коміром або без нього, яка одягається поверх сукні і накриває спину та груди. Пелерини виготовляються із цінних видів хутра – соболя, шиншили, норки, песця, чорнобурки, та інших.
  Напівпелерини – дещо коротші і вужчі від пелерин, вони нагадують шалевий комір, можуть замінювати його в зимовому одязі. Їх виготовляють переважно із довговорсих видів хутра – песця, чорнобурки, єнота.

  Палантини – хутрові шарфи довжиною біля двох метрів, шириною до 70 см, на шовковій підкладці - виготовляють із низьковорсого хутра – норки, соболя, шиншили .

  Горжетки – цілі, з лапками, хвостом шкірки норки, соболя, песця, чорнобурки, різних цінних видів лисиць. Можуть бути виготовлені як на підкладці, так і трубкою, нерозрізаними.

    Шарфи – довгі ( до 2 метрів ) полоси хутра. Можуть бути як на підкладці, так і двосторонні з хутром.

 Якщо розглянути способи виготовлення, то хутрові вироби можуть шитись із цілих шкірок або в розпуск.  При розпуску шкірка розрізається по хребту, або животу на дві частини і «ялинкою», під певним кутом на полоски шириною від 2 до 8 міліметрів (в залежності від виду хутра), полоски зміщуються та зшиваються.
  При пошитті шуби в розпуск, розширюються можливості моделювання, хутровий виріб не має видимих стиків між шкірками і виглядає суцільним.

Радимо купувати тільки якісне хутро та шуби. Тисмениця, де ми знаходимось та працюємо, славиться своїм хутровим виробництвом завдяки високій якості та прийнятній ціні. 


Читайте також :

КУПУВАТИ ХУТРА ... - ЧОМУ КРАЩЕ У НАС
Як КУПИТИ ХУТРОВІ ВИРОБИ В КИЄВІ нашого виробництва
Також буде корисно прочитати:

Шуби каракуль- класика

Шуби мутон - надзвичайно тепло та розкішно


Шуби із норки - скандинавська SAGA -  рекомендуємо найкраще


Жилети та безрукавки із норки - стильно та зручно